
ONTMOETINGSPLEK VOOR ACTIEVE SINGLES
Wijndomein Vigna bezoeken en wijntjes degusteren met vrijgezellen. (Regio Antwerpen)
zo 11 jul
|Wijnegem
Vigna, Belgische wijn uit Wijnegem


Tijd en locatie
11 jul 2021, 15:00 – 17:20
Wijnegem, s Gravenwezelsteenweg 39 Hoek Groenstraat, 2110 Wijnegem, België
Over het evenement
Beschermd door bossen, ligt in Wijnegem bij Antwerpen, het historisch domein Vigna. Op deze site, waar vroeger het water- en limonadefabriek ‘Vigna’ stond, werden in 2004 voor het eerst wijnstokken geplant. Momenteel is deze wijngaard 8 ha groot, met in totaal 30.000 wijnranken.
Op een prachtige locatie, te midden van de wijngaard, hebben ze een gezellige degustatieruimte met open haard. U bent van harte welkom om hun wijnen te komen proeven in deze idyllische wijnproeverij.
Degustatie : Wandeling door de wijngaard Degustatie van ca 7 à 8 wijnen met brood, kaas en salami blokjes (duurtijd ca 2,5h)
Inschrijven en annulatie tem 5/7. Daarna is het niet meer mogelijk om te annuleren en de bijdrage terug te krijgen.
Tickets
Wijndomein 11/7 - man
€ 29,50
BTW inbegrepen
UitverkochtWijndomein 11/7 - vrouw
€ 29,50
BTW inbegrepen
Uitverkocht
Dit evenement is uitverkocht