
ONTMOETINGSPLAATS
VOOR ACTIEVE VRIJGEZELLEN
8/12 - Dansfeest in Aalst
15/12 - After work Christmas drink. Antwerpen
21/12 - Kersteditie After work drink. Gent.
za 27 jan
|Ronse
Rondleiding met degustatie in Chocolaterie Hermes in Ronse.
Heb je zin in deze smakelijk avontuur?


Tijd en locatie
27 jan 2024 14:00 – 16:00 CET
Ronse, J.Nassau 20, 9600 Ronse, België
Over het evenement
In 1958 richt de familie Vanden Berghe een chocoladeatelier op in Ronse. De focus ligt op de productie van kwaliteitsvullingen.
Samen met andere singles brengen wij een bezoek aan een chocolade-atelier. Dat is niet alleen een heerlijke ervaring voor je smaakpapillen, maar ook een geweldige gelegenheid om nieuwe mensen te ontmoeten en je passie voor chocolade te delen!
In het sfeervolle chocolade-atelier word je ondergedompeld in de magische wereld van cacao. Wij sluiten af met degustatie. Heb je zin in deze smakelijk avontuur?
Inbegrepen:
- beknopte uiteenzetting over ‘van boon tot chocolade en van chocolade tot praline’
- rondleiding in het atelier
- degustatie van een drietal praline
- Inshrijven en annulatie tem 21/1/2024. Daarna is het niet meer mogelijk om te annuleren en de bijdrage terug te krijgen. Exact adres wordt verstuurd in de bevestigingsmail onmiddelijk na de registratie. Gelieve jouw e-mail na te kijken na de registratie (ook in spam aub!). Heb je geen adres van samenkomst gekregen stuur dan tijdig een e-mail naar iris@activecupids.be (Zaterdag of zondag worden de e-mails niet beantwoord).
Tickets
- Verkoop eindigt op: 18 jan 2024 13:49 CET
Hermes - vrouw
€ 21,90Btw: +€ 4,60 BTW - Verkoop eindigt op: 18 jan 2024 13:49 CET
Hermes - man
€ 21,90Btw: +€ 4,60 BTW
Totaal
€ 0,00