
ONTMOETINGSPLEK VOOR ACTIEVE SINGLES
31 dec om 19u00
Let’s Mingle & Dance! Ontmoet, dans & geniet in een losse sfeer! (48-58j)
za 22 nov
|Gent
Nog 2 plaatsen vrij! Ben je klaar voor een avond vol gezelligheid, ontmoetingen en dansplezier? Kom naar ons Let’s Mingle & Dance event @ Geus van Gent en beleef een topavond met geweldige mensen.


Tijd en locatie
22 nov 2025, 20:00 – 23 nov 2025, 02:30
Gent, Kantienberg 9, 9000 Gent, België
Over het evenement
We starten met een gezellige kennismaking: je zit in kleine groepjes van vier aan tafel en na een tijdje wissel je van tafel. Zo krijg je de kans om meerdere mensen te leren kennen, nog vóór de dansvloer opent.
Wanneer de avond op gang komt, dimmen we de lichten en gaat de muziek aan. Tijd om te dansen, te genieten en nieuwe mensen te ontmoeten!
Wij zorgen voor een warm onthaal, een heleboel leuke singles, een toffe sfeer in een charmant Gents café en de beste beats — de drankjes zijn voor jouw rekening.
🕗 Ontmoetingsgedeelte start om 20.30 uur. Deuren open om 20.00
Hoewel we iedereen aanmoedigen om ter plekke contactgegevens uit te wisselen, kun je ook via onze app laten weten met wie je graag in contact wilt blijven. Bij een match sturen wij de contactgegevens de volgende dag per e-mail door.
Liever enkel komen dansen? Dans begint om 22.00 uur. Je bent welkom vanaf 21.30 uur. Ticketjes voor enkel de dance zijn te vinden via deze link: Singles Dance Night. Gent. Leeftijd 26-58jaar. | Active Cupids
Speciaal voor dit event voorzien wij een app waarin je kunt aangeven met wie je graag in contact wilt blijven. Als er een match is tijdens het event, kun je met elkaar chatten op de avond zelf. De dag nadien ontvang je elkaars contactgegevens per e-mail. (beschikbaar enkel voor de mensen die zich hebben geregistreerd via de website!)
Welkom in de Geus van Gent, een authentiek en charmant café in het hart van Gent. Deze gezellige ontmoetingsplek straalt karakter en warmte uit, met een sfeervol interieur en ontspannen ambiance — perfect voor een avondje uit.
Grote parking: Parking Sint-Pietersplein, Sint-Pietersplein 65, 9000 Gent.
Inbegrepen bij Let’s Mingle & Dance : Toegang vanaf 20.00 uur. Twee uur lang kennismaken met zoveel mogelijk mensen, met gespreksstarters en begeleiding tijdens dit gedeelte, app om de gegevens uit te wisselen
Niet inbegrepen: Drankjes zijn niet inbegrepen
Annulatievoorwaarden: Annuleren met terugbetaling is mogelijk tot en met 14 november 2025. Na deze datum is annulatie niet meer mogelijk, ongeacht de reden.
Tickets
Mingle&Dance - Vrouw 48-58j
incl. 1 euro transactie kost
€ 15,70
+€ 3,30 BTW
Mingle&Dance - Man 48-58j
incl. 1 euro transactie kost
€ 15,70
+€ 3,30 BTW
Totaal
€ 0,00

